Okna Winergetic Premium

okna winergetic premium

Oknoplast Winergetic Premium

Każdy, kto zetknął się choć raz z decyzją o wyborze okien, dobrze wie, że jednym z najistotniejszych parametrów jest termoizolacja. Od tego zależą nie tylko koszty przeznaczane na rachunki za ogrzewanie wnętrz, ale także nasze samopoczucie i komfort przebywania w danym pomieszczeniu. Okna WINERGETIC PREMIUM zostały stworzone, aby w szczególności zadbać o utrzymanie ciepła, a dzięki temu aby nasz wkład finansowy i surowcowy w ogrzewanie domu był jak najmniejszy.

Tak wysoki stopień izolacji został osiągnięty dzięki stworzeniu okien z:

  • siedmiokomorowym profilem klasy A ze ścianką grubości 3 mm i głębokości zabudowy 82 mm,
  • dwukomorowym pakietem szybowym 4 Xglass Ug=0,5W/m2K o przejrzystości Lt-74%, g=54, który jest o wiele lżejszy od standardowych
  • współczynnikiem przenikalności cieplnej okna, wynoszący w tym przypadku Uw=76 W/m2K.

Te wyjątkowe okna to nie tylko doskonała izolacja, ale także bezpieczeństwo dzięki obecności zaczepów antywyważeniowych SafetyPlus przykręconych do stali zamkniętej w oknie oraz zbrojeniu skrzydła o grubości 1,75 mm.

Decydując się na te okna w swoim domu od razu zauważysz komfort użytkowania, który zapewnia unikatowe opatentowane rozwiązanie „SAFE LOCATION” - system specjalnie zaprojektowanych elementów okucia - odpowiada za prawidłową pozycję skrzydła w oknie.

Na koniec należy jeszcze wspomnieć o oryginalnym wyglądzie okien WINERGETIC PREMIUM zapewnionym przez zaokrąglony od zewnętrznej strony autorski kształt profilu – okno nagrodzone godłem Teraz Polska. Brak widocznych rowków, malowania i uzupełniania ubytków powstałych podczas łączenia profili to standard w przypadku kolorowych okien naszej marki. Nowoczesna klamka dESIGN + została zaprojektowana we współpracy z renomowanym studiem projektowym KISKA wyłącznie pod marką Oknoplast. Kształt uchwytu nadaje jej nowoczesny, minimalistyczny charakter. Ponadto jest wytrzymała i wygodna w użytkowaniu. Jest dostępna w uniwersalnych odcieniach i harmonijnie wpisuje się zarówno w nowoczesne, jak i tradycyjne wnętrza. Dostępna również w wersji z kluczem.

Podziel się: