okna prolux

Oknoplast Koncept

Dzisiaj na rynku różnorodność jest bardzo powszechna. Świat daje nam możliwość wyboru i tworzenia unikatowych, oryginalnych wnętrz, przedmiotów, kreacji, potraw. Wśród proponowanych upiększeń i udziwnień możemy jednak znaleźć trochę klasyki, która także ma swoich wielbicieli. Tej właśnie zwyczajności i „normalności” nie mogło zabraknąć wśród okien firmy Oknoplast. Poniżej zostały przedstawione serie KONCEPT oraz KONCEPT EVO stworzone specjalnie dla miłośników prostoty i klasyki.

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości okna PVC. Jednym z modeli są okna PROLUX, do których zalet należą:

  • Autorska konstrukcja profilu PVC ramy i skrzydła oraz większa powierzchnia szyby dają do 22% więcej światła niż standardowe okna PVC.
  • Uszczelki w narożach listwy przyszybowej wykończone pod kątem 45 stopni.
  • Zaokrąglone listwy przyszybowe dopasowane do kształtu profilu.
  • Wąski słupek ruchomy z symetrycznie umieszczoną klamką.
  • Smuklejsze, bardziej zaokrąglone skrzydło.

OKNA KONCEPT

Konstrukcja okna bazuje na najwyższej jakości profilach w klasie A – pięciokomorowy profil ze ścianką o grubości 3 mm, o głębokości zabudowy 70 mm. Okno wyposażone jest w pakiet szybowy (Ug=1,0W/m2k) o doskonałych parametrach izolacyjnych gwarantujących niskie straty energii cieplnej, a tym samym niższe koszty ogrzewania budynku. Istnieje możliwość wyposażenia okien w pakiety dwukomorowe o współczynniku Ug=0,7 W/m2K.

Bardzo ważną cechą przy wyborze okien jest wartość współczynnika przenikalności cieplnej okna UW, a im jest ona niższa tym mniejsze straty energii i niższe koszty ogrzewania. Profil Koncept ze współczynnikiem Uw na poziomie 1,3.

OKNA KONCEPT EVO

Pięciokomorowy profil klasy A o grubości od 2,8 do 3,0 mm, o głębokości zabudowy 76 mm. Dwukomorowe pakiety szybowe Ug-0,5W/m2K

Wzmocnienie profilu ze stali ocynkowanej pozwala na projektowanie okien o dużych gabarytach. Jego grubość, kształt i geometria zapewniają sztywność, prawidłowe funkcjonowanie i niezmienność kształtu okien przez wiele lat.

Design: Autorski, smuklejszy, bardziej elegancki profil, z jedynym w Polsce, węższym o 33%, ruchomym słupkiem z symetrycznie umieszczoną klamką. Większa powierzchnia szyb, w porównaniu do tradycyjnych profili, pozwala na mniejsze zużycie energii na ogrzanie pomieszczenia dzięki większej ilości ciepła wpadającego przez szybę.

Technologia cienkiego zgrzewu InviLine, to technologia pozwalająca na wykonanie idealnego łączenia naroży profili PVC.

Firma pragnie również zapewnić komfort użytkowania i bezpieczeństwo swoim klientom, dlatego zapewniła w oknach zaczepy antywyważeniowe mocowane do stalowego zbrojenia, co znacznie utrudnia dostanie się do wnętrza pomieszczenia, dodatkowo zbrojenie o grubości 1,75 mm.

Podziel się: