Moskitiery okienne i drzwiowe

moskitiery okienne

Moskitiery okienne i drzwiowe

Moskitiera jak sama nazwa nam na to wskazuje jest to zasłona- najczęściej w formie gęstej siatki-mocowana do ramy okna lub zawieszana tuż nad nią. Osłona ta ma na celu ochronić domowników przed muchami, komarami i innymi owadami z zewnątrz.

Budowa moskitiery - główne różnice wynikające między modelami to dobór tkaniny z jakiej są wykonane moskitiery jest to np. bawełna, nylon czy też poliester. Jak i to w jaki sposób są one montowane np. na taśmy rzepy, w prowadnicach lub w szynach. Cały mechanizm i konstrukcja zabierają bardzo mało miejsca, wyglądają bardzo subtelnie i absolutnie nie rzucają się w oczy przy czym są bardzo praktyczne w swoim zastosowaniu.

Moskitiery drzwiowe

Moskitiery drzwiowe zapewniają Nam spokojny sen, przy otwartych drzwiach balkonowych czy też tarasowych podczas bardzo gorących nocy. Takie modele produkowane są pod konkretny wymiar Twoich drzwi. Gęste oczka siatki, skutecznie bronią dostępu insektom do sypialni, kuchni czy też innych pomieszczeń. Montowane są idealnie do ram by absolutnie nie utrudniały komunikacji i funkcjonowały w zgodzie z oknem. Wyróżniamy moskitiery drzwiowe:

  • Otwierane
  • Rolowane
  • Plisowane

Moskitiery przesuwne

Moskitiery drzwiowe tarasowe lub balkonowe montowane jako oddzielny element okienny. Osadzone są zazwyczaj w szynach bądź prowadnicach. Dzięki takiemu systemowi możemy manipulować moskitierą niezależnie od ustawienia okna.

Moskitiery okienne

Moskitiery okienne dostępne są w różnych wariacjach kolorystycznych i rozmiarach. Ich zastosowanie absolutnie nie różni się od moskitier drzwiowych. Te po prostu dedykowane są klasycznym oknom naściennym. Różne sposoby otwierania pozwolą nam na jak najlepsze dostosowanie produktu do naszych potrzeb i oczekiwań. Wieczory przy otwartym oknie będą teraz całkowicie wolne od komarów i innych owadów.

Jest to niewątpliwie długowieczny produkt. Zapewnia ogromny komfort życia bez instekrow szczególnie w domach z ogrodami, ale i w mieszkaniach sprawdza się równie skutecznie.

Podziel się: