Bramy garażowe

brama garażowa antracyt

Bramy garażowe

XXI wiek jest zdecydowanie erą porządnych samochodów, a właściciele takich aut dokładają wszelkich starań, aby były one komfortowe, czyste i co najważniejsze – bezpieczne. Dlatego wielu kupując samochód, decyduje się trzymać go w garażu. Firma wyspecjalizowała się właśnie w dbałości o bezpieczeństwo aut, które zapewnia dzięki produkcji bram garażowych. W swoich zasobach posiada bramy segmentowe, rolowane oraz drzwi boczne.

Bramy segmentowe są najczęstszym wyborem klientów. Wśród bram garażowych stanowią klasykę i spełniają najważniejsze funkcje – zapewniają bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Jak sama nazwa wskazuje brama ta składa się z kilku segmentów, którymi są panele wypełnione pianką poliuretanową o grubości 40 mm (osiągające współczynnik 1,0 W/m 2 K) lub panele o grubości 60 mm (współczynnik 0,9 W/m 2 K). W skład bramy oprócz głównych elementów wchodzą również mechanizmy wzmacniające. Każda z bram posiada zawiasy środkowe, które zapewniają jej dodatkową sztywność. Jeśli chodzi o obsługę bramy, mamy możliwość wyboru między napędami ręcznymi jak i automatycznymi. Do sterowań automatycznych zalicza się rozwiązania sterowanie pilotem, a także System Inteligentnego Domu, czyli sterowanie poprzez telefon lub tablet. Każdy z napędów posiada wyłącznik przeciążeniowy, aby uniknąć zerwania elementów bramy lub jej zepsucia.

Ponieważ brama stanowi dosyć spory element ściany garażu, często będącego dobudówką domu, firma zapewnia swoim klientom szeroki wybór kolorystyki, aby dopasować ją do barwy domu, okien, drzwi czy dachu.

W asortymencie znajduje się kilka rodzajów bram segmentowych:

VENTE K2 RC - brama o wąskim przetłoczeniu, która mimo swojej wysokiej jakości nie podnosi ceny.

VENTE K2 RS - brama o szerokim tłoczeniu i zarówno klasycznym jak i nowoczesnym designie.

VENTE K2 RF - brama o prostym wyglądzie, bez przetłoczeń.

VENTE K2 RM - brama V-profilowana o nowoczesnym wyglądzie.

VENTE K2 RA - brama o wzorze w kasetony.

Bramy rolowane zostały stworzone z myślą o osobach, pragnących jak najlepiej zagospodarować przestrzeń w garażu i wokół niego. Składają się one z pancerza, który zwija się pionowo na kształt harmonijki, a po całkowitym złożeniu mieści się w kasecie montowanej nad wnęką bramy na zewnątrz albo wewnątrz garażu. Taki układ pozwala na montaż tych bram w garażach o nietypowym kształcie, wysokości lub innych wymiarach.

Wyróżniamy następujące rodzaje bram rolowanych :

VENTE RGZ - brama rolowana zewnętrzna, posiadająca profile o wysokości 77 mm wypełnione pianką poliuretanową.

VENTE RGW - brama rolowana wewnętrzna, posiadająca profile o wysokości 77 mm wypełnione pianką poliuretanową.

Podziel się: